Refinansavimas

Refinansuok paskolas ir mokėk mažiau


✓   Apjunk kelias paskolas į vieną

✓   Susimažink kredito mėnesio įmoką

   Pasiskolink papildomai iki 3000 eur

✓   Paskolos terminas iki 72 mėn

✓   Nėra refinansavimo sutarties mokesčio

   Sprendimas per 15 min

 

Kas yra paskolų refinansavimas?

Refinansavimas - tai kai naujas kreditorius padengia jūsų turimas paskolas ar vartojimo kreditus kitoms kredito bendrovėms ir išduoda naują kreditą su geresnėmis sąlygomis.  Įvertinę jūsų kreditingumą galime pasiūlyti mažesnes palūkanas nei jūs mokate dabar. Taip pat galite pailginti jūsų paskolos mokėjimo terminą, taip sumažinant mėnesinę įmoką. Refinansuojant geresnėmis sąlygomis, ir sumažinus mėnesinę įmoką už paskolą, galite pasiskolinti papildomai ir pasididinti bendrą kredito sumą savo poreikiams. Refinansuoti galite nuo 300eur iki 5000eur, nuo 3mėn iki 72mėn laikotarpiui. Vertinant Jūsų poreikius ir situaciją, atsižvelgsime lanksčiai ir rasime geriausiai Jums tinkantį refinansavimo pasiūlymą. 

 

Mokėk mažesnę mėnesinę įmoką

Įvertinę jūsų situaciją, parinksime jums tokias paskolos sąlygas, kurios gali sumažinti jūsų mėnesinę įmoką už kreditą.  Už tokią pačią paskolos sumą kiekvieną mėnesį galite mokėti mažiau.  Už paskolos refinansavimo paslaugos sutarties sudarymą mes netaikome jokio mokesčio. Standartinių sąlygų minimali BVKKMN - 24.65%, maksimali - 95%, gali būti taikomos geresnės sąlygos, priklausomai nuo Jūsų kredito istorijos. Gavę reikiamą informaciją, atsakymą dėl paskolos refinansavimo pateiksime per 15min.

 

Apjunk kelias paskolas į vieną

Mes jums padėsime apjungti kelias jūsų turimas paskolas ar vartojimo kreditus į vieną. Tokiu būdu jums nereikės daryti skirtingų pavedimų atskiroms kredito bendrovėms. Taip sutaupysite banko pervedimo mokesčius, nereikės prisiminti kurią dieną, kuriam kreditoriui ir kiek reikia sumokėti.  Apjungę paskolas su PinCredit, turėsite tik vieną įmoką, mokamą vieną kartą per mėnesį. 

 

Pasiskolink papildomai

Kartu su turimų paskolų refinansavimu, suteikiame galimybę pasiskolinti papildomai nuo 300eur iki 3000eur. Tokiu būdu, ne tik susimažinsite turimų paskolų skaičių, bet ir galėsite pasididinti paskolos sumą.

 

 

Refinansuok paskolas
iki 5000 eur

Pasiskolink papildomai
iki 3000 eur


Pavyzdys: Skolinantis 1000 eur, 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma 22%, mėnesinis administravimo mokestis - 1% nuo išduotos sumos, mėnesinė įmoka - 48.19 eur; bendra mokama suma - 1734.86 eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 48.41%. Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio, sąlygos gali skirtis priklausomai nuo kreditingumo įvertinimo.