Refinansavimas

Refinansuok ir mokėk mažiau


✓   Apjunk kelias paskolas į vieną

✓   Susimažink mėnesio įmoką

   Pasiskolink papildomai iki 3000 eur

✓   Terminas iki 72 mėn

✓   Nėra refinansavimo sutarties mokesčio

   Sprendimas per 15 min

 

Kas yra refinansavimas?

Refinansavimas - tai kai naujas kreditorius padengia jūsų turimas paskolas ar vartojimo kreditus kitoms kredito bendrovėms ir išduoda naują kreditą su geresnėmis sąlygomis.  PinCredit įvertinusi jūsų kreditingumą gali pasiūlyti mažesnes palūkanas nei jūs mokate dabar. Taip pat galite pailginti jūsų kredito mokėjimo terminą, taip sumažinant mėnesinę įmoką. Refinansuojant geresnėmis sąlygomis, ir sumažinus mėnesinę įmoką už kreditą, galite pasiskolinti papildomai ir pasididinti bendrą kredito sumą savo poreikiams.

 

Mokėk mažesnę mėnesinę įmoką

Įvertinę jūsų situaciją, PinCredit parinks jums tokias kredito sąlygas, kurios sumažins jūsų mėnesinę įmoką už kreditą.   Už tokią pačią kredito sumą mokėsite mažiau kiekvieną mėnesį.  Už refinansavimo paslaugos sutarties sudarymą mes netaikome jokio mokesčio.  Gavę reikiamą informaciją, atsakymą dėl refinansavimo pateiksime per 15min.

 

Apjunk kelis kreditus į vieną

Mes jums padėsime apjungti kelias jūsų turimas paskolas ar vartojimo kreditus į vieną. Tokiu būdu jums nereikės daryti skirtingų pavedimų atskiroms kredito bendrovėms. Taip sutaupysite banko pervedimo mokesčius, nereikės prisiminti kurią dieną, kuriam kreditoriui ir kiek reikia sumokėti.  Apjungę paskolas su PinCredit, turėsite tik vieną įmoką, mokamą vieną kartą per mėnesį. 

 

Pasiskolink papildomai

Kartu su turimų paskolų refinansavimu, suteikiame galimybę pasiskolinti papildomai iki 3000 eur. Tokiu būdu, ne tik susimažinsite turimų paskolų skaičių, bet ir galėsite pasididinti paskolos sumą.

 

 

Refinansuok
iki 5000 eur

Pasiskolink papildomai
iki 3000 eur


Pavyzdys: Skolinantis 1000 eur, 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma 22%, mėnesinis administravimo mokestis - 1% nuo išduotos sumos, mėnesinė įmoka - 48.19 eur; bendra mokama suma - 1734.86 eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 48.41%. Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio, sąlygos gali skirtis priklausomai nuo kreditingumo įvertinimo.